وبلاگ

 • پنکه لوستری سقفی

  پنکه لوستری سقفی

  یکشنبه 28 اسفند 1401 - 21:34

  در قدیم که استفاده از کولرهای گازی یا آبی رواج پیدا نکرده بود افراد برای خنک کردن محیط منزل از نوعی پنکه استفاده می کردند که در سقف کار شده بود و به آن پنکه سقفی می ‌گفتند. این پنکه ها در واقع باعث ایجاد برودت در داخل منزل می شدند.

  ادامه...
 • انواع کاربرد پلوپز

  انواع کاربرد پلوپز

  یکشنبه 28 اسفند 1401 - 13:31

  زندگی امروزی پر از مشغله های مختلف است، بنابراین ممکن است افراد فرصت کافی برای طبخ یا پخت غذا را نداشته باشند. بهتر است بدانید که در این زمان استفاده از یک دستگاه پلوپز برای شما می تواند کارایی زیادی داشته باشد.

  ادامه...
 • لامپ سیلندری چیست و چه ویژگی های دارد؟

  لامپ سیلندری چیست و چه ویژگی های دارد؟

  یکشنبه 28 اسفند 1401 - 13:19

  امروزه محصولات روشنایی بسیار متفاوتی تولید شده اند که هر کدام دارای نام و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. یکی از پرکاربردترین این محصولات را می توان لامپ یا چراغ سیلندری دانست. حال شاید این سوال برای شما ایجاد شود که لامپ سیلندری چیست؟

  ادامه...
 • آژیر دزدگیر و انواع آن

  آژیر دزدگیر و انواع آن

  یکشنبه 28 اسفند 1401 - 13:08

  یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد هنگام خروج از منزل برای انجام کارهای روزمره یا مسافرت رفتن چگونگی محافظت از خانه می باشد. به همین دلیل است که از دستگاه های محافظتی همچون دزدگیر منزل برای محافظت استفاده می کنند.

  ادامه...
 • تعریف انواع دزدگیر منزل از آن

  تعریف انواع دزدگیر منزل از آن

  یکشنبه 28 اسفند 1401 - 12:13

  امروزه بروز مشکلاتی مانند سرقت از منازل افزایش بسیار زیادی داشته است. به همین دلیل بسیاری از افراد در هنگام خارج شدن از منزل یا مسافرت رفتن نسبت به سرقت منزل دچار استرس و نگرانی خواهند شد.

  ادامه...
 • لامپ هالوژن پایه سوزنی

  لامپ هالوژن پایه سوزنی

  یکشنبه 28 اسفند 1401 - 11:52

  هالوژن پایه سوزنی را می توان از جمله لامپ هایی دانست که دارای نوعی سرپیچ سوزنی می باشند. این لامپ ها معمولاً با انواع مختلف سرپیچ طراحی و تولید می شوند. همچنین می توان گفت که امروزه در صنعت روشنایی به عنوان پرکاربردترین نوع لامپ ها شناخته خواهند شد.

  ادامه...
 • کارایی توستر نان و روش استفاده از آن

  کارایی توستر نان و روش استفاده از آن

  شنبه 27 اسفند 1401 - 00:47

  توستر نان را می‌توان از جمله وسایل برقی مربوط به آشپزخانه دانست که معمولا از آن جهت برشته کردن یا گرم نمودن نان استفاده می‌کنند.

  ادامه...
 • اون توستر چیست و چه مزایایی دارد؟

  اون توستر چیست و چه مزایایی دارد؟

  یکشنبه 21 اسفند 1401 - 21:45

  به طور معمول وسایل متفاوتی در آشپزخانه مورد استفاده قرار می ‌گیرند که یکی از پرکاربردترین این وسایل آون توستر است.

  ادامه...
 • همه چیز در مورد لامپ هالوژنی سیماران

  همه چیز در مورد لامپ هالوژنی سیماران

  یکشنبه 21 اسفند 1401 - 21:18

  امروزه روشنایی و استفاده از لامپ ها به عنوان یکی از اساسی ‌ترین نیازهای بشر مطرح شده است. اما سال ‌های زیادی است که دانشمندان و پژوهشگران به دنبال استفاده از لامپ های کم مصرف می باشند.

  ادامه...
 • لامپ smd چیست؟

  لامپ smd چیست؟

  یکشنبه 21 اسفند 1401 - 21:06

  امروزه تکنولوژی با سرعت بسیار زیادی در حال رشد و پیشرفت می باشد و این پیشرفت در تولید محصولات مختلف همچون لامپ ها نیز دیده می‌ شود.

  ادامه...
 • خردکن برقی و کاربرد های آن

  خردکن برقی و کاربرد های آن

  یکشنبه 21 اسفند 1401 - 20:46

  در گذشته برای انجام کارهای آشپزخانه مانند خرد کردن غذا از وسایلی همچون چاقو استفاده می گردید. اما در زندگی مدرن امروزی استفاده از چاقو می تواند کاری زمان بر و خسته کننده باشد.

  ادامه...
 • برد یا مدار جک سیماران

  برد یا مدار جک سیماران

  یکشنبه 21 اسفند 1401 - 19:54

  طی دو دهه‌ی اخیر محصولات متفاوتی وارد بازار گردیده است که یکی از این محصولات جک درب پارکینگ است. این محصول با نام های مختلفی همچون جک پارکینگی، جک درب ریموت کنترلی، درب اتوماتیک پارکینگ یا حتی جک برقی درب نیز شناخته می شود.

  ادامه...
1 2 3 ... 7 8 9