قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط:

هر کسب و کاری برای پیشبرد اهداف و فعالیت های خود نیازمند یک سری قوانین و مقررات می باشد.سیماران سل نیز برای بهبود کیفیت ارائه خدمات و عملکرد مشتریان، شرایط و قوانینی را در نظر گرفته که از تمامی کاربران محترم خواستار است قبل از عضویت در سایت قوانین مندرج در این صفحه را به دقت مطالعه فرمایند.چرا که عضویت در سایت به معنای پذیرش قوانین مربوطه می باشد.

سیماران سل تابع جمهوری اسلامی است و تمامی خدمات و مندرجات مربوطه در سایت در راستای این قانون قرار دارد.

سیماران سل یک شخصیت حقوقی است که توسط گروهی از افراد راه اندازی و تشکیل شده و در زمینه فروش لوازم خانگی و الکترونیکی فعالیت میکند و همچنین هدف آن حمایت از تولیدات داخلی است.

مشخصات کامل محصولات از جمله (رنگ بندی موجود،مشخصات فنی،کارایی محصول و...) در سایت قرار داده شده و کاربر می توانند پس از بررسی و مقایسه قیمت اقدام به خرید کنند.بازدید از سایت برای تمامی افراد امکان پذیر است اما در صورت استفاده از سایر خدمات از جمله ثبت سفارش و... لازم است با ایجاد حساب کاربری و وارد نمودن مشخصات فردی،در سایت عضو شوید.

کلیه محصولاتی که در سبد خرید شما قرار می گیرند به قیمت روز محاسبه می شوند و فروشگاه  هیچگونه مسئولیتی در قبال افزایش قیمت ندارد.

گارانتی محصولات:

تمامی محصولات موجود در سایت سیماران سل داری گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که مدت مقرر شده برای هر محصول متفاوت است و کاربر می تواند با مراجعه به صفحه مربوط به مشخصات محصول از زمان آن آگاهی کسب کند.

شرایط عودت کالا:

چنانچه کالای دریافتی با محصولی که سفارش داده اید مغایرت داشت یا به هر دلیلی قصد مرجوع کردن آن را داشتید،سیماران سل این امکان را به کاربران خود داده تا ظرف مدت 7 روز پس از تحویل کالا آن را مرجوع کنند،اما توجه داشته باشید که این کار زمانی امکان پذیر است که پلمپ محصول توسط کاربر باز نشده باشد.

تخفیفات سایت:

شرکت ما در مناسبت های مختلف تخفیفاتی را برای شما عزیزان در نظر گرفته که میتوانید با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام،تلگرام و...) از کد های تخفیفی بهره مند شوید.

شرایط ارسال:

چنانچه کالا بعد از ارسال به هر دلیلی توسط مامورین فروشگاه یا پست بازگردانده شود، هزینه ارسال مجدد آن برعهده ی مشتری می باشد.لازم به ذکر است تنها راه ارتباطی ما با شما از طریق شماره تماس یا ایمیلی که در حساب کاربری خود ثبت می نمائید می باشد ،لذا خواهشمند است از صحت و دقت آن اطمینان حاصل فرمائید.

شرایط پرداخت:

پرداخت وجه سفارش در سیماران سل به دو صورت می باشد که با توجه به موقعیت مکانی شما مشخص می گردد.برای اطلاعات بیشتر به صفحه نحوه پرداخت وجه سفارش مراجعه فرمائید.

این قوانین و شرایط برای کنترل عملیات کسب کار در نظر گرفته شده و عدم رعایت آن به منزله ی سندیت نداشتن حرف کاربر می باشد.

بازخوردها