راهنمای نصب آنتن برد بلند سیماران مدل Simpark

راهنمای نصب آنتن برد بلند سیماران مدل Simpark

راهنمای نصب آنتن برد بلند سیماران مدل Simpark

 آنتن برد بلند سیماران مدل Simpark

گیرنده برد بلند UHF برند سیماران مدل SIMPARK101

گیرنده برد بلند UHF برند سیماران مدل SIMPARK101 برای همسویی با تکنولوژی روز دنیا و فراهم آوردن آسایش بیشتر برای کاربران خود ساخته شده است. این RFID Reader براي خواندن و نوشتن تگهاي پسیو پارکینگی به کار می روند (تفاوت تگ های پسیو و اکتیو در منبع تامین انرژی آن ها است). از این سیستم برای کنترل خودکار باز شدن درب های پارکینگی یا راهبند، استفاده می گردد.

این سیستم می تواند به راحتی با شناسایی تگ قرار گرفته بر روی خودرو ها، علاوه بر تسهیل باز و بسته کردن درب ساختمان، امنیت بالاتری را نیز فراهم آورد.گیرنده برد بلند UHF سیماران برای مجتمع هایی که دارای تعداد واحد بالایی هستند و استفاده از ریموت کنترل برای آن ها به صرفه نیست، مناسب می باشد. تفاوت این سیستم با سیستم «پلاک خوان» در این است که در سیستم پلاک خوان به واسطه نیاز به سرور و دوربین، هزینه بالای مجموعه و تمیز و قابل شناسایی بودن پلاک، با قیمت بالاتر و شرایط پیچیده تری برای استفاده مواجه هستید. اما استفاده از سیستم تگ خوان سهولت در رفت و آمد اتوماتیک را برای کاربران فراهم می آورد. همچنین استفاده از این محصول برای کنترل رفت و آمد ها به ساختمان مناسب است.

از دیگر ویژگی های کنترل تردد تگ خوان سیماران مدل UHF-101 می توان به نکته اشاره داشت که در صورت خروج یکی از تگ ها از مجموعه، برای خروج آن از سیستم، تنها کافیست کد آن را حذف کنید و نیازی به کنترل تمامی تگ ها نیست.

عملکرد سیستم کنترل تردد تگ خوان سیماران مدل UHF-101

برای استفاده از این سیستم در ابتدا باید بر روی هر کدام از خودرو ها یک «تگ» نصب گردد. این تگ همانند یک برچسب کوچک بر روی شیشه جلوی ماشین قرار می گیرد. این تگ RFID برای هر خودرو دارای یک کدِ تعریف شده و مخصوص به خود است. از طرفی در قسمت ورودی ساختمان، آنتن و کنترلر قرار می گیرند. با نزدیک شدن اتومبیل به درب ساختمان و خوانده شدن تگِ قرار گرفته بر روی آن توسط Reader خودرو شناسایی شده و درب پارکینگ باز خواهد شد.

در نظر داشته باشید برای خروج اتومبیل ها از ساختمان نیز می توانید از همین سیستم استفاده کنید؛ یعنی با شناسایی کارت RFID مخصوص هر خودرو، درب ورودی باز گردد. اما می توان برای صرفه جویی در هزینه ها، از «لوپ خروجی» استفاده کرد. کارکرد این لوپ همانند درب های اتوماتیک است، به این ترتیب که یک حسگر در زمین قرار می گیرد و با نزدیک شدن خودرو به آن و تشخیص وزن، درب ورودی ساختمان برای تردد باز خواهد شد. استفاده از لوپ خروجی می تواند چهار تا پنج برابر در کاهش هزینه ها موثر باشد.

مشخصات فنی دستگاه تگ خوان Simpark UHF-101

سیستم کنترل تردد تگ خوان سیماران مدل UHF-101 قابلیت خوانش کارت ها در فاصله 3-8 متری را دارد و می تواند در این فواصل تگ خودروی شما را تشخیص دهد. ولتاژ عملکرد این دستگاه 100-240V می باشد. همچنین عملکرد آن در دمایی بین -20 تا +70 درجه سانتی گراد امکان پذیر خواهد بود. به علاوه می توان از آن در رطوبتی حدود 80% استفاده کرد. این دستگاه تگ خوان دارای گواهینامه بین المللی ایزو 18000 است. همچنین استاندارد حفاظت آن IP54 است. IP استانداردی جهانی است که هر کدام از اعداد آن بر اساس قرار گیری در جایگاه یکان و یا دهگان مفهومی متفاوت خواهد داشت. قرار گیری این دو عدد در کنار یکدیگر به مفهوم مقاوم بودن این محصول در برابر نفوذ گرد و غبار و همینطور پاشیدن آب بیش از باران است.

سایر ویژگی ها

در این قسمت می توانید با تمامی مشخصات فنی و ظاهری این محصول آشنا شوید:

ابعاد 230×230×57 میلی متر پروتکل ISO 18000 استاندارد حفاظت IP54 حالت های عملکرد Answer, Active, Trigger گستره خوانش تگ 3-8 متر سرعت خوانش 10ms/tag نشانه خوانش Buzzer ولتاژ برق ورودی 100-240V , DC +9 دمای عملکرد -20~+70 درجه سانتی گراد رطوبت 80% مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد تگ خوان سیماران مدل UHF-101 افزایش امنیت و بهره وری با ثبت اتوماتیک تردد ها کاهش خطای انسانی در کنترل و ثبت تردد ها مدیریت تردد ها با حذف، اضافه و زمانبندی مجوز ها (برای مثال منع تردد در ایام تعطیل و یا ساعات غیر شیفت) قابلیت تعریف تاریخ اعتبار و انقضا برای تگ ها جلوگیری از ورود مجدد با استفاده از یک تگ مجاز راحتی و آسایش با کنترل و ثبت اتوماتیک تردد مدیریت مرکزی سیستم توسط نرم افزار و تهیه گزارش های متنوع مدیریت اخذ شارژ از ساکنین با اعمال محدودیت های تردد برای مصارف مسکونی قابلیت افزایش امکانات مطابق نیاز های خاص یک سازمان اجزای سازنده محتویات پکیج این پکیج شامل آنتن، کنترلر، لوپ خروجی (در صورت نیاز) و تگ می باشد. ریدر، تگ قرار گرفته بر روی شیشه اتومبیل را تشخیص می دهد و پس از تایید آن درب ساختمان را باز می کند. همانطور که در بالا نیز توضیح داده شد، لوپ خروجی برای کاهش هزینه ها در هنگام خروج از ساختمان به کار می رود.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)